Niepowtarzalne i jedyne takie wydarzenie w regionie organizowanym przez Magic Gym Fitness & Wellness w Białymstoku.

1. Przede wszystkim zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia na bieżąco relacji udostępnianych na portalach społecznościowych Magic Gym Fitness & Wellness: @magicgymfitness.magicmedical - Instagram, Fitness Club Magic Gym & Magic Medical - Facebook,

2. Wydarzenie trwa od 1 kwietnia 2022 r. do 25 czerwca 2022 r. do godz. 24:00.

3. Celem Konkursu 90 DAYS CHALLENGE Magic Gym jest wzbudzenie rywalizacji i wspólne zrzucenie jak największej ilości zbędnych kilogramów w 90 dni, pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a całemu wydarzeniu przyświecać będzie dobra zabawa, pozytywny humor, a także możliwość wygrania wartościowych nagród rzeczowych.

4. Zapisy rozpoczynają się od 8 marca 2022 i trwają do 31 marca 2022 r., zapisy w Recepcji Klubu, nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

5. Ilość miejsc jest ograniczona, zostaną utworzone dwie grupy po maksymalnie 10 osób: Grupa I - Alex B, Grupa II - Rafał K.

6. Osoby chętne wzięcia udziału w Konkursie 90 DAYS CHALLENGE Magic Gym, po uprzednim spełnieniu warunków uczestnictwa z § 3 Regulaminu, muszą zadeklarować chęć wzięcia udziału w Recepcji Klubu, z uwagi na to, iż ilość miejsc jest ograniczona - kto pierwszy ten lepszy, maksymalna ilośc osób to 20.

7. Po zamknięciu zapisów tj. dnia 31 marca 2022 roku lub po wyczerpaniu dostępnych miejsc odbędzie się losowanie przeprowadzone w siedzibie Organizatora, w którym nastąpi podział na dwie drużyny. Osoby przypisane do danej grupy są z nią związane do końca trwania Konkursu.

8. Przed rozpoczęciem Konkursu jego Uczestnicy zostaną poddani szczegółowej analizie składu ciała, a dane uzyskane w tej analizie w szczególności masa ciała będzie niezbędna do wyłonienia zwycięskiej drużyny. Wygrywa zespół który wspólnie zrzuci większą ilość kilogramów. Końcowy pomiar będzie miał miejsce w ostatnich dniach trwania konkursu. Wszystkie te czynności odbywać się będą w siedzibie Organizatora i nie są dodatkowo płatne.

9. Dodatkowo, dostając się na listę Uczestników otrzymujesz:

- badania u Dr. n. med. Ewelina Łukaszyk,
- wejście raz w tygodniu na rollmasaż do końca trwania wydarzenia,
- analiza składu ciała na początku i na końcu wydarzenia,
- opiekę trenera podczas specjalnie otworzonych zajęć na potrzeby Konkursu:
Grupa I - Alex B - 19:30 każdy wtorek, Grupa II - Rafał K - 19:30 każdy czwartek,
oraz możliwość zakupy pakietów w promocyjnej cenie:
I. ENDERMOLOGIA 10 zabiegów + kostium w cenie 1100 zł (zamiast 1300 zł),
II. KRIOKOMORA 10 wejść w cenie 500 zł + 1 wejście GRATIS,
III. SPM 10 zabiegów w cenie 750 zł (zamiast 900 zł).
* warunek konieczny - patrz Regulamin § 3

10. Wielki finał 90 DAYS CHALLENGE Magic Gym odbędzie się w dniu 25 czerwca 2022 roku godz. 12:00 w Parku Militarnym przy ul. Węglowej w Białymstoku należącym do Muzeum Wojska Polskiego, godzina rozpoczęcia może ulec zmianie i dlatego też takie ważne jest abyśmy mieli kontakt do każdego Uczestnika - zostaw aktualny numer telefonu i adres mailowy w Recepcji Klubu.

Zachęcamy serdecznie do wspólnej zabawy, w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji. Do zobaczenia na 90 DAYS CHALLENGE Magic Gym w Magic Gym Fitness & Wellness w Białymstoku!

REGULAMIN KONKURSU ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ .