Ładowanie
00
gabinet odnowy biologicznej
Oferta
Gabinet odnowy biologicznej
KOSMETYKA, MASAŻ, FIZJOTERAPIA

Proponujemy Państwu profesjonalny gabinet łączący dziedziny: kosmetyki, masażu oraz fizjoterapii. Został stworzony z myślą o potrzebach Klientów pragnących cieszyć się doskonałym wyglądem, samopoczuciem oraz zdrowiem.

Najważniejszymi punktami oferty gabinaetu są: masaż próżniowy – drenujący SPM, endermologia oraz fala uderzeniowa.

gabinet odnowy biologicznej
gabinet odnowy biologicznej
gabinet odnowy biologicznej
gabinet odnowy biologicznej
gabinet odnowy biologicznej

MASAŻ PRÓŻNIOWY - DRENUJĄCY SPM

Masaż próżniowy w połączeniu z masażem drenującym to niezwykle skuteczna metoda na modelowanie sylwetki, a także walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz nieestetyczną “skórką pomarańczową” – cellulitem. Specyfiką masażu próżniowo – drenującego SPM jest poprawa krążenia krwi, a także limfy w organizmie. Dzięki temu organizm znacznie szybciej się regeneruje, wzrasta metabolizm komórek, następuje też redukcja toksyn. Wykonanie masażu próżniowego oraz masażu drenującego stymuluje tkankę skórną do wzmożonej produkcji kolagenu, co zwiększa jej napięcie oraz elastyczność.

ENDERMOLOGIA - MASAŻ NA CELLULIT I WSZCZUPLENIE

Endermologia to masaż podciśnieniowy, działający na tkanki skórne i podskórne. Zabieg można wykonywać zarówno na twarz, jak i na ciało, z wyłączeniem piersi. Usuwa cellulit, wyszczupla i ujędrnia ciało oraz ogólnie poprawia kondycję skóry. Dzięki delikatnemu zabiegowi na twarz, możemy zdecydowanie odmłodzić naszą skórę. Zabieg endermologii nie tylko usuwa istniejący celulit, ale również zapobiega jego powstawaniu. Masaż dociera do najgłębszych warstw skóry, dotlenia ją i przyspiesza krążenie. Dzięki temu pobudzony jest metabolizm komórkowy, co sprawia że z ciała usuwane są toksyny i zanieczyszczenia.

FALA UDERZENIOWA

Leczenie falą uderzeniową obejmuje wiele schorzeń. Wykorzystywane jest m.in. przy walce z bólami różnego pochodzenia, schorzeniami stawów biodrowych, kości i mięśni, zwapnieniu w obrębie tkanek miękkich oraz podwyższonym napięciu mięśniowym. Swoje zastosowanie znajduje również w kosmetologii. Ultradźwięki wytwarzają wibracje w tkance łącznej, powodując jej napinanie i rozluźnianie. Skutkuje to rozbiciem komórek tłuszczowych, a co za tym idzie, wygładzeniem powierzchni skóry i pozbyciem się niechcianych grudek. Ponadto poprawiana jest tonacja powierzchni skóry, a bolące obrzęki zostają zredukowane.