Ładowanie
00
strefa SPA
Oferta
Treningi personalne
DOŚWIADCZENIE I MOTYWACJA

Trening personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych - to: motywacja, indywidualne podejście, maksymalizacja wyników, bezpieczeństwo oraz stała opieka.

Trener personalny, układając plan treningowy, dostosowuje rodzaj, intensywność i długość treningu dokładnie do swojego podopiecznego. Dokładnie analizuje jego potrzeby i cele, dzięki czemu trening staje się przyjemnością. Każdy trening trwa 60 min. w dowolnej liczbie dni w tygodniu.Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rozciągnięcia mięśni zaraz po ćwiczeniach. Dzięki treningowi personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

trening personalny
trening personalny
DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ TRENINGI PERSONALNE?

OZ tej formy treningów powinny korzystać przede wszystkim te osoby, którym zależy na szybkim osiągnięciu założonych celów. W treningu grupowym istnieje ryzyko nieodpowiedniego dobrania ćwiczeń. W czasie zajęć grupowych nie ma czasu na pochylanie się nad każdą osobą, trener dba o grupę. W przypadku treningów personalnych to ty jest najważniejszy.