PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
8:30 PILATESGosia Chomczyk JOGAWiola Niechwiedowicz ZDROWY KRĘGOSŁUPGosia Chomczyk
9:00 PŁASKI BRZUCH/JĘDRNE POŚLADKIIza Bartoszuk
17:00 BOSU/PŁASKI BRZUCHIza Bartoszuk TABATAEmilka Karczewska ZUMBA KIDSBasia Kalinowska TRENING BIKINI FITNESSEmilka Karczewska
18:00 REEBOK BARIza Bartoszuk PERFECT BODY Ania Borowska FITNESS OBWÓDIza Bartoszuk REEBOK BARKasia Kostro REEBOK BARAnia Dawidziuk
19:00 ZDROWY KRĘGOSŁUPGosia Chomczyk TUP (talia,uda, pośladki)Agata Terebun REEBOK BARAnia Wysocka PŁASKI BRZUCH JĘDRNE POŚLADKIIza Bartoszuk BOSU FUNKCJONALNYIza Bartoszuk
20:00 JOGAMałgorzata Stolarewicz FUNKCJONALNY STRETCHING DLA KREGOSŁUPAGosia Chomczyk JOGAMałgorzata Stolarewicz
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08:30 TUP(talia, uda, pośladki)Agata Terebun NOWOŚĆ! JUMPING FROG! TRAMPOLINY!Marcin Kuczyński TRENING WYSZCZUPLAJĄCYAnia Dawidziuk PERFECT BODYAnia Dawidziuk PŁASKI BRZUCHGosia Chomczyk
9:00 PILATESWiola Niechwiedowicz
10:00 X-COMarta Letko/Iza Bartoszuk
17:00 GRY I ZABAWY Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ! JUNIORMarcin Kuczyński PILATESKasia Kostro NOWOŚĆ! JUMPING FROG! TRAMPOLINY!Małgosia Raciborska PILATES DEEP WORKKasia Kostro ZDROWY KRĘGOSŁUPAnia Dawidziuk MIX AEROBIKIza Bartoszuk/Aagata Terebun
18:00 ZUMBA® Asia Potocka X-COKasia Kostro TBC- TOTALNIE BOSKIE CIAŁOWiola Niechwiedowicz GRY I ZABAWY Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ - JUNIOR!Marcin Kuczyński BUPIza Bartoszuk
19:00 BUPMarta Letko TRENING WYSZCZUPLAJĄCYMarta Letko BUPIza Bartoszuk PERFECT BODYAnia Borowska
20:00 TRENING WYSZCZUPLAJĄCYMarta Letko ZUMBA® Asia Potocka
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
16:30 TRENING BRZUCHA 20 MINMagda Młynarska KETTLEBELLS 30 MINDarek Achramowicz TRENING BRZUCHA 20 MINMarzena Moniuszko TRX 30 MINŁukasz, Mateusz T. KETTLEBELLS 30 MINMateusz Baranowski
17:00 TRENING BRZUCHA 20 MINDarek Achramowicz TRENING BRZUCHA 20 MINDarek Achramowicz
17:30 TRX 30 MINMateusz T. KETTLEBELLS 50 MINMateusz Baranowski
18:00 TRENING BRZUCHA 20 minGrzegorz/Mateusz T. BOKSGrzegorz Apoń TRENING BRZUCHA 20 minGrzegorz Kossakowski
18:30 CROSS TRENING - 50 min CROSS TRENING 50 minMateusz Baranowski CROSS TRENING 50 minMateusz Baranowski
19:00 CROSS TRENING 50 MINMateusz Baranowski
19:30 CROSS TRENING - 50 minPatryk Szestowicki CROSS TRENING - 50 minPatryk Szestowicki
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
7:30 NOWA GRUPA! TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko
09:30 TRENING FUNKCJONALNYMateusz Baranowski TRENING FUNKCJONALNYMarcin Kuczyński
10:15 TRENING FUNKCJONALNYMarzena Moniuszko TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko
11:30 TRENING FUNKCJONALNYMateusz B./Łukasz/Mateusz T.,/Magda
17:00 TRENING FUNKCJONALNYMateusz Baranowski TRENING FUNKCJONALNYMarcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNYPatryk Szestowicki TRENING FUNKCJONALNYPatryk/Łukasz/Magda/Mateusz T.
18:30 TRENING FUNKCJONALNY Marcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNY Marcin Czołombitko TRENING FUNKCJONALNY Marcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNY Marcin Czołombitko TRENING FUNKCJONALNYPatryk Szestowicki
19:45 TRENING FUNKCJONALNY Marcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko NOWA GRUPA! TRENING FUNKCJONALNYMateusz Baranowski TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko