Zapisz się do newslettera

LETNIA PROMOCJA NA KARNETY  + 5 wejść na squasha GRATIS lub 2 tygodnie rollmasażu + 1 MIESIĄC KARNET DLA WYBRANEJ PRZEZ CIEBIE OSOBY! SZCZEGÓŁY W RECEPCJI KLUBU! ZAPRASZAMY!

Vacu Activ

Zapraszamy do naszego studia modelowania sylwetki, w którym posiadamy nowoczesną bieżnię Vacu Activ Extreme 3 w 1 zamkniętą w profesjonalnej kapsule, jednocześnie z podczerwienią i podciśnieniem oraz dwa urządzenia do rollmasażu z podczerwienią Rolling Star.

Vacu Activ Extreme 3 w 1 – Bieżnia w podczerwieni i w podciśnieniu

Nowoczesna bieżnia zamknięta w profesjonalnej kapsule. Urządzenie Vacu Activ Extreme 3w1 zostało stworzone aby spełnić wszelkie wymagania klientów.
Trening wykorzystujący podciśnienie przyspiesza wyzwalania kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej , a wskutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utlenienia powstaje dwutlenek węgla i woda. Prowadzi to do lepszego ukrwienia skóry i stymulacji układu limfatycznego odpowiedzialnego za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Działanie fal podczerwonych powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga również wiązać wolne rodniki powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu, w wyniku, czego skóra staje się jędrna i elastyczna. Dzięki połączeniu podczerwieni z podciśnieniem efektywność ćwiczeń jest maksymalnie spotęgowana.

Jak ćwiczyć na Vacu Activ?

Zalecany cykl to 10-20-30 zabiegów. Ilość jest zależna od grubości tkanki tłuszczowej i poziomu rozwoju cellulitu.

Czas trwania zbiegu - 30 minut z podziałem na 3 etapy:
I etap - organizm potrzebuje czasu na dostosowanie się do nowych warunków otoczenia, dlatego też przez pierwsze 3-4 minuty ustawiamy podciśnienie na kilka mbar.
II etap - ćwiczyć 20 minut w tempie aktywnego spaceru
III etap - ponowne przejście do normalnych warunków poprzez zmniejszenie podciśnienia na pozycję wyjściową i po 2 minutach kończymy zabieg.

Podczas zabiegu należy:
- Pić systematycznie wodę - w czasie zabiegu organizm potrzebuje około 0,5 litra wody. Celem ćwiczeń nie jest odwodnienie organizmu, tylko dostarczenie mu niezbędnych bodźców, które efektywnie spalają tkankę tłuszczową.
- Utrzymywać tempo ćwiczeń tak, aby puls osoby ćwiczącej wynosił w granicach 120-140 uderzeń na minutę. Chcąc zachować prawidłowe działanie układu limfatycznego, podczas zabiegu nie wolno ćwiczyć w obcisłych spodniach typu legginsy.

Przeciwskazania:
- Choroby serca
- Cukrzyca
- Epilepsja
- Ciąża
- Choroby krążenia
- Menstruacja
- Ciężkie choroby reumatyczne

Zaleca się:
- Przestrzeganie diety beztłuszczowej (unikanie potraw zawierających duże ilości tłuszczu)
- Dzienna ilość płynów 3-4 litry

facebook twitter youtube